fbpx

Психологічні програми

всі програми для дітейдля дорослихдля підлітків Для Організацій
Допомогти обрати програму

Цікаві Неуроки

Вашій дитині 8-12 років і вона вже не бачить потреби у навчанні? У нас є вирішення! Ми запускаємо новий набір на курс з розвитку емоційного інтелекту і пізнавальної мотивації “Цікаві Неуроки”.

читати далі

Програма подолання соціальної тривоги

Друзі, у нас є для вас хороша новина - соціальну тривогу, страх говорити на публіку та надмірну тривогу, через страх оцінки іншими можна подолати за допомогою тренінгової програми!

читати далі

Soft School

Через цікаві лекції, тренінги, аналіз кейсів, квести та просто розважальну програму ми створюємо макро-спільноту з тісними міжособистісними та командними зв’язками, які сприятимуть внутрішнім трансформаціям та розвитку.

читати далі

Soft Skills – програма розвитку емоційного інтелекту

Під час навчання, учасники зможуть застосовувати набуті практичні навички в особистому та професійному житті.

читати далі

Психотерапевтична група “Про стосунки”

Група є тематичною та орієнтована на те, щоб кожен учасник чи учасниця зміг розвинути вміння будувати кращий стосунок з собою та з іншими людьми - у сім'ї, на роботі, з друзями чи коханими.

читати далі

“8 групових занять з Майндфулнес»

"8 групових занять з Майндфулнес» - це психологічний навчальний курс, який вдало поєднує комфортну та підтримуючу атмосферу групи з вивченням науково доведених методів самодопомоги при стресі, тривозі та вирішенні психологічних труднощів.

читати далі

Практичний семінар ” Метафоричні асоціативні карти”

У поглибленому треніговому форматі та в більш детальний спосіб Ви матимете чудову можливість дізнатися про надзвичайний діагностично-терапевтичний потенціал

читати далі

Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання

Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання У сучасному світі є багато джерел психічної травматизації, і симптоми посттравматичного розладу не рідкість серед оточуючих людей.

читати далі
Записатись на програму