fbpx

Психологічні програми

всі програми для дітейдля дорослихдля підлітків Для Організацій
Допомогти обрати програму

“8 групових занять з Майндфулнес»

Майндфулнес - це психотерапевтичний підхід з науково підтвердженою ефективністю, який використовує практики зосередження уваги та медитації. Практика «Майндфулнес» навчає нас бути присутніми в Нашому житті, а не жити у режимі «Автопілот». Внести в нього ясність, розуміння. Покращити якість життя, опірність негативним станам і навчитись реагувати більш мудро. Програмою передбачена обов'язкова безкоштовна ознайомча зустріч. Ефективність програм майндфулнес-терапії є дуже високою - наукові дослідження показали, що у осіб, що пройшли дану програму ризик повторного епізоду депресії знижувався втричі! Що стало основою до подальшого розвитку майндфулнес-орієнтованої когнітивної терапії і застосування її при інших розладах, насамперед тривожних, посттравматичному стресовому розладі та інших.

читати далі

Критичне мислення: алгоритми вирішення проблем

За допомогою міні-лекції, брейнстормінгу та практичних вправ вправ спробуємо разом зрозуміти, що таке критичне мислення, як його застосовувати у проблемних життєвих ситуаціях та чому воно таке важливе у сучасному житті. На цьому тренінгу Ви зможете: - отримати можливість навчитися застосовувати КМ у повсякденному житті, - набути вміння раціонально збирати, аналізувати та застосовувати інформацію для вирішення проблем. Критичне мислення відноситься до soft skills і необхідне нам у всіх сферах життя аби бути успішними та приймати мудрі рішення.

читати далі

Онлайн – лекція: емоційний інтелект: чому він важливий?

Поняття "емоційний інтелект" (EQ) зараз постійно у полі зору і є дуже популярним. І це не дарма, адже в сучасному світі від вміння покерувати своїми емоціями залежить наш успіх, добре самопочуття і навіть самооцінка. То що ж насправді в ньому такого і чому емоційний інтелект входить у топ-10 навичок, необхідних для побудови успішної кар’єри – про це та багато іншого будемо говорити на нашій онлайн-лекції.

читати далі

Soft Skills – програма розвитку емоційного інтелекту

Під час навчання, учасники зможуть застосовувати набуті практичні навички в особистому та професійному житті.

читати далі
Записатись на програму