fbpx

Психологічні програми

всі програми для дітейдля дорослихдля підлітків Для Організацій
Допомогти обрати програму

Soft School

Через цікаві лекції, тренінги, аналіз кейсів, квести та просто розважальну програму ми створюємо макро-спільноту з тісними міжособистісними та командними зв’язками, які сприятимуть внутрішнім трансформаціям та розвитку.

читати далі

Soft Skills – програма розвитку емоційного інтелекту

Під час навчання, учасники зможуть застосовувати набуті практичні навички в особистому та професійному житті.

читати далі

Психотерапевтична група “Про стосунки”

Група є тематичною та орієнтована на те, щоб кожен учасник чи учасниця зміг розвинути вміння будувати кращий стосунок з собою та з іншими людьми - у сім'ї, на роботі, з друзями чи коханими.

читати далі

“8 групових занять з Майндфулнес»

"8 групових занять з Майндфулнес» - це психологічний навчальний курс, який вдало поєднує комфортну та підтримуючу атмосферу групи з вивченням науково доведених методів самодопомоги при стресі, тривозі та вирішенні психологічних труднощів.

читати далі

Практичний семінар ” Метафоричні асоціативні карти”

У поглибленому треніговому форматі та в більш детальний спосіб Ви матимете чудову можливість дізнатися про надзвичайний діагностично-терапевтичний потенціал

читати далі

Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання

Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання У сучасному світі є багато джерел психічної травматизації, і симптоми посттравматичного розладу не рідкість серед оточуючих людей.

читати далі

Дитяча психологічна група: «Я вмію, я знаю, я можу!»

Тут ваша дитина зможе вільно ділитися своїми думками та переживаннями, також відкриє для себе світ емоцій і знайде нових друзів, з допомогою групової роботи та підтримки ведучих підвищить власну самооцінку та впевненість у собі.

читати далі
Записатись на програму