fbpx
Записатись

Психологічні програми

всі програмидля дітейдля дорослихдля підлітків Для Організацій
Допомогти обрати програму

Психотерапевтична група для підлітків “ВПОРАЄМОСЯ РАЗОМ”.

Під час терапевтичних занять діти з допомогою професійного дитячого психолога матимуть можливість у підтримуючій атмосфері групи пізнати світ своїх емоцій, навчитися проживати тривогу та страх, зробивши їх своїми союзниками, визначити свої сильні та слабкі сторони, зрозуміти, що саме є їх опорою та ресурсом.

читати далі

Психотерапевтична група “ПРО СТОСУНКИ”

Група - це ресурсний простір, де ви зможете знати взаємодію з новими цікавими людьми. Головною перевагою групи, на відміну від індивідуальної терапії є можливість дізнатися більше про себе, дослідити свої моделі поведінки, особливості взаємодії з іншими учасниками та, за бажанням, спробувати нові для себе способи контакту. Адже тренери та учасники групи будуть для вас великою підтримкою, надійним джерелом інформації та зворотнього зв`язку.

читати далі

Ефективне ведення терапевтичної практики

Всі ми знаємо, як буває складно саме розпочати та налагодити власну практику на початку роботи з клієнтами та наскільки важливою буває підтримка від тих, хто вже проходив цей шлях! Здавалось би - прочитано безліч книг, пройдено багато годин навчання, здобуто декілька дипломів в улюбленій сфері, але в консультуванні не вистачає саме практичних навичок, знань та досвіду. Метою нашої програми є допомогти вам скоротити шлях та поділитися з вами своїм, тепер уже десятирічним, досвідом успішної роботи з клієнтами. Адже за час роботи студії "Сенс" допомогою наших фахівців уже скористалося понад 10 000 клієнтів!

читати далі

Критичне мислення: алгоритми вирішення проблем

За допомогою міні-лекції, брейнстормінгу та практичних вправ вправ спробуємо разом зрозуміти, що таке критичне мислення, як його застосовувати у проблемних життєвих ситуаціях та чому воно таке важливе у сучасному житті. На цьому тренінгу Ви зможете: - отримати можливість навчитися застосовувати КМ у повсякденному житті, - набути вміння раціонально збирати, аналізувати та застосовувати інформацію для вирішення проблем. Критичне мислення відноситься до soft skills і необхідне нам у всіх сферах життя аби бути успішними та приймати мудрі рішення.

читати далі

Онлайн – лекція: емоційний інтелект: чому він важливий?

Поняття "емоційний інтелект" (EQ) зараз постійно у полі зору і є дуже популярним. І це не дарма, адже в сучасному світі від вміння покерувати своїми емоціями залежить наш успіх, добре самопочуття і навіть самооцінка. То що ж насправді в ньому такого і чому емоційний інтелект входить у топ-10 навичок, необхідних для побудови успішної кар’єри – про це та багато іншого будемо говорити на нашій онлайн-лекції.

читати далі

Soft Skills – програма розвитку емоційного інтелекту

Під час навчання, учасники зможуть застосовувати набуті практичні навички в особистому та професійному житті.

читати далі
Записатись на програму