Емоційна грамотність, емоційний інтелект, емоційна спритність, емоційна гранулярність, емоційна компетентність – ці словосполучення об’єднує одна велика тема ЕМОЦІЇ. Сьогодні, кожен з нас хоча б один раз зустрічався з рекомендаціями щодо розвитку емоційного інтелекту, цей навик входить в топ-10 soft skills, які актуальні як на роботі так і в особистому житті. Давайте розберемо для себе основні поняття і складові емоційного інтелекту, спробуємо зрозуміти як і для чого його розвивати.
Смерть близької людини – це досвід, який може торкнутися кожного з нас. Живучи в часи війни, ми все більше стикаємося із раптовими втратами, тому дуже важливо говорити про це, розуміти особливості горювання і знати, як можна допомогти собі та своїм рідним...
До нас, в Сенс, написала підписниця і спитала чи варто говорити з дітьми про війну? Звісно, ми не можемо ігнорувати кризову ситуацію і не розмовляти з дітьми про загрозу бойових дій, адже діти знаходяться у тому ж інформаційному полі що і ми, а це означає, що система безпеки у них також порушена. Але потрібно розуміти, що якщо ми, дорослі, орієнтуємося на зовнішню ситуацію в світі, то наші діти, коли виникає загроза, орієнтуються на нас, батьків.