fbpx
Записатись

Сімейний психолог у Львові та онлайн

Записатись

Консультація сімейного психолога

(онлайн або очно)

З якими проблемами працює сімейний психотерапевт?

– проблемні стосунки між партнерами;
– труднощі у сексуальній сфері;
– питання недовіри та подолання зради;
– конструктивне вирішення конфліктів;
– розвиток стосунків;
– конфлікти між батьками та дітьми;
– виховання дітей.

Чи працює спеціаліст з сексуальними проблемами?

У більшості випадків, сімейні психотерапевти працюють також і з темою сексуальності, адже під час свого навчання проходять відповідну спеціалізацію. Окрім цього вирішення питань сексуальної сфери, це один з найчастіших запитів при зверненні на терапію пар. Проте, якщо труднощі в парі виникають виключно через сексуальну сферу, психотерапевт може скерувати на консультацію до сексолога або сексотерапевта, який у свою чергу допоможе більш детально розібратися у фізіологічних та психологічних причинах виникнення проблеми. У психологічній студії Сенс, ви також можете записатися на консультацію до спеціаліста, який має кваліфікацію сексолога.

Як відбуваються консультація пари та сім’ї? Формат.

На первинну консультацію пари зазвичай партнери приходять разом, попередньо записавшись до відповідного спеціаліста, який працює у напрямку сімейного консультування. Під час сесії з психологом, партнери обговорюють свій запит, визначають спільну мету терапії, бачення стосунків, розповідають про те, що їх саме турбує. Для цього психолог спершу познайомиться з вашою парою, обов’язково вислухає кожного з партнерів, поставить відповідні запитання та проведе діагностику стосунків та визначить ключові моменти для подальшої терапевтичної роботи.

Для досягнення бажаних результатів, важливо, щоб обоє партнерів були вмотивовані активно долучатися до терапії та виконували завдання психолога. Якщо ваш партнер не готовий до спільного консультування чи терапії для пар, але ви відчуваєте, що вам потрібна допомога, то ви можете записатися на індивідуальну консультацію у нашому центрі.

Який досвід та освіта має бути у сімейного психолога?

Сімейний психолог повинен мати відповідну освіту та спеціалізацію. З парами працюють у методах: емоційно фокусована терапія пар, системна сімейна терапія.

Також, на консультацію можуть звернутися сім’єю (батьки з дитиною: мама/дитина, тато/дитина мама/тато і дитина або сиблінги). У разі, якщо ви вирішили звернутися на терапію з дитиною, пам’ятайте, що спеціаліст повинен мати відповідну кваліфікацію для роботи з дітьми. У психологічній студії Сенс працюють спеціалісти, які консультують як сімейні пари, так і сім’ї з дітьми.

Чи може психотерапія у парі відбуватися онлайн?

У психологічній студії Сенс, терапія пар відбувається як очно у Львові, так і в онлайн-форматі по усьому світу. Для більш детальної інформації з приводу того, чи надає обраний вами спеціаліст послуги онлайн-консультування для пар, зверніться, будь ласка, до нашого адміністратора: 067 4848466.

Сімейний психолог у Львові - вартість та ціна

Психологічна студія «Сенс» надає послуги кваліфікованого сімейного психолога у Львові. Ми допоможемо вам зберегти і зміцнити ваші стосунки у парі та побудувати щасливе й радісне майбутнє з вашою коханою людиною.

Вартість консультації сімейного психолога у психологічній студії «Сенс» становить від 1600 до 1800 грн., а тривалість сесії – 50 хв.

Зв’яжіться з нами і дізнайтеся більше про сімейну психотерапію. Не відкладайте турботу про себе і свою кохану людину на потім. Дбайте про важливе!

Читати більше

Сімейний психолог допоможе:

Розв’язати

 • Труднощі та непорозуміння в парі та сім’ї;
 • Часті та повторювані конфлікти;
 • Відчуття відсутності підтримки та непотрібності;
 • Проблеми співзалежності та недовіри;

Подолати

 • Фундаментальні розбіжності у поглядах на сімейне життя чи виховання дітей;
 • Загрозу розлучення;
 • Насильство чи агресію в сім’ї;

Обговорити

 • Сексуальні та емоційні труднощі;
 • Несприятливі впливи та роль третіх осіб у стосунках (батьки, родичі, колишні партнери);
 • Проблеми недовіри, ревнощів, зради;
 • Питання порушення особистих кордонів;

Спеціалісти

Оберіть психолога, до якого ви хотіли б записатись на консультацію. Якщо ви не впевнені щодо свого вибору, наші адміністратори завжди готові вам допомогти обрати спеціаліста відповідно до вашого запиту.

Роман Андрієвський

Психолог, психотерапевт. Індивідуальне консультування дорослих, дітей та підлітків, терапія пар.
Більше

Наталія Яковлєва

Психолог, психотерапевт. Індивідуальне консультування дорослих, дітей та підлітків, терапія пар.
Більше

Оксана Міраі

Психолог, психотерапевт. Індивідуальне консультування дорослих, терапія пар.
Більше

Наталія Ільчишин

Психолог, психотерапевт. Сімейна терапія та терапія пар.
Більше
Допомогти обрати спеціаліста