fbpx
Записатись

Психотерапевтична група “ПРО СТОСУНКИ”

Друзі, ми відкриваємо набір у довгоочікувану психотерапевтичну групу «Про стосунки»:

– про стосунки з собою
– про стосунки з іншими
– про стосунки інших до вас
– і про те, яке місце ви зазвичай займаєте в групі
Адже залежно від того ресурсні чи виснажуючі наші стосунки з собою, іншими та світом, в значній мірі будуть складатися і наші життєві ситуації.

У чому перевага групи?

????Група – це ресурсний простір, де ви зможете знати взаємодію з новими цікавими людьми.
☝️Головною перевагою групи, на відміну від індивідуальної терапії є можливість дізнатися більше про себе, дослідити свої моделі поведінки, особливості взаємодії з іншими учасниками та, за бажанням, спробувати нові для себе способи контакту. Адже тренери та учасники групи будуть для вас великою підтримкою, надійним джерелом інформації та зворотнього зв`язку.
Тож, участь буде корисною для вас, якщо ви хочете:
☑ краще пізнати себе;
☑ подосліджувати ключові моменти в стосунку з іншими;
☑ визначити труднощі, на шляху до побудови здорових міжособистісних стосунків;
☑ знайти необхідний ресурс та фітбек учасників групи;
☑ отримати нові знайомства та підтримуючу атмосферу групи.

❔Хто проводить:

???? Оксана Міраі – практичний психолог у методі когнітивно-поведінковий терапії, кандидат у психотерапевти за напрямком символдрама, професійний коуч ECF, спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами.

????‍♀Оксана Круц – клінічний психолог з основами когнітивно-поведінкової терапії, арт-терапевт, психотерапевт за напрямком символдрама, спеціаліст з МАК. Член Української Спілки Психотерапевтів та ГО “Інститут розвитку символдрами і глибинної психології”.

????Орієнтовна дата та час початку занять: 7 липня 2023р, о 18:30 год. (по мірі набору групи).
⌚Тривалість заняття: 1,5 – 2 години.
????Тривалість курсу: 12 занять (кожної п’ятниці з 18:30 по 20:30).
????Вартість участі:
Оплата помісячно – 2800/міс за 4 заняття.
Зверніть увагу:
Враховуючи те, що на наші групові програми, часто приходять постійні клієнти Студії, для них діє також знижка (-10%) на участь в психотерапевтичній групі.

Тож, якщо ви є нашим клієнтом, при заповненні реєстраційної форми, у графі запитання/коментарі, вкажіть, будь ласка, про це та отримайте знижку.

*Програмою передбачена попередня обов’язкова ознайомча зустріч.

✏Щоб зареєструватись на курс, заповніть, будь ласка, форму, та ми сконтактуємо з вами для погодження деталейhttps://forms.gle/fvsdE2mHcQ8D2GDV8
????Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а, код 31, 3 пов. (заїзд з вул. Чорновола, зупинка поруч з палацом Г. Хоткевича, вхід праворуч від магазину “Ібіс”).
????Контактуйте з нами: (067) 48 48 466.
????Також ви можете написати нам на e-mail: centr.sens@gmail.com
Група - це ресурсний простір, де ви зможете знати взаємодію з новими цікавими людьми. Головною перевагою групи, на відміну від індивідуальної терапії є можливість дізнатися більше про себе, дослідити свої моделі поведінки, особливості взаємодії з іншими учасниками та, за бажанням, спробувати нові для себе способи контакту. Адже тренери та учасники групи будуть для вас великою підтримкою, надійним джерелом інформації та зворотнього зв`язку.