fbpx
Записатись

Ефективне ведення терапевтичної практики

Маємо чудову новину: з 12 квітня, Психологічна студія Сенс розпочинає набір на надзвичайно корисну навчальну ОНЛАЙН-ПРОГРАМУ для психологів та психотерапевтів, які прагнуть розвинути свої професійні навички та розвинути приватну практику – «Ефективне ведення терапевтичної практики».
Всі ми знаємо, як буває складно саме розпочати та налагодити співпрацю з клієнтами на початку роботи та наскільки важливою буває підтримка від більш досвідчених фахівців, тих, хто вже проходив цей шлях!
Здавалось би – прочитано безліч книг, прослухано багато годин навчання, здобуто декілька дипломів в улюбленій сфері, але в консультуванні не вистачає саме практичних навичок та досвіду.
Метою нашої програми є допомогти вам скоротити ваш шлях та поділитися з вами своїм, дванадцятирічним досвідом успішної роботи з клієнтами. Адже за час роботи студії “Сенс” допомогою наших фахівців уже скористалося понад 12 000 клієнтів!
Програма «Ефективне ведення терапевтичної практики», розроблена виключно для дипломованих психологів та психотерапевтів, які розпочинають/провадять власну терапевтичну практику. Здобуті дієві техніки і знання ви зможете використовувати в консультуванні, починаючи від першої зустрічі з клієнтом, а досвід почати впроваджувати ще під час проходження самої програми, під менторським супроводом наших тренерів для ще більш ефективної допомоги вашим теперішнім та майбутнім клієнтам.
Це 5 занять, на яких Ви дізнаєтесь про:
✅Налагодження результативної співпраці та укладення терапевтичного контракту з клієнтами;
✅Проведення психоедукації та моделі комплексного обстеження відповідно до цілей терапії;
✅Важливі діагностичні, організаційні та терапевтичні інтервенції, які впливають на результативність консультування та психотерапії;
✅Приклади з терапевтичної практики і відпрацювання дієвих технік, які варто застосовувати в консультативній практиці та короткофокусній терапії (під час перших 10 сеансів);
✅Як надати ефективну допомогу клієнтам з тривожними, депресивними розладами, панічними атаками, емоційною регуляцією та емоційним вигоранням, із заниженою самооцінкою та труднощами в побудові стосунків;
✅Особливості допомоги людям після пережитого травматичного досвіду. Травматерапія та робота з наслідками пережитого стресу (ПТСР та кПТСР);
✅Стратегії опрацювання дисфункційних схем та вироблення здорових моделей поведінки;
✅Покази та протипокази щодо окремих терапевтичних втручань відповідно до діагностичних критеріїв, організації особистості та актуальної ситуації клієнта;
✅А також, практика в малих групах, розбір випадків та зворотній зв’язок.
* Програма не замінює здобуття повноцінної академічної навчальної освіти та навчання у психотерапевтичному методі, а покликана лише удосконалити професійні знання та навички у роботі практикуючого психолога.
Навчаючі тренерки програми:
????‍♀️Мар’яна Сімків — психологиня, працює у методах когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії та EMDR-терапії.
????‍????Оксана Міраі – психологиня, працює у методах когнітивно-поведінкова терапії та символдрами, професійний коуч ECF.
????Початок програми:
12 квітня 2024р., о 10:00 год.
5️⃣ занять, 10 тем, щоп’ятниці (по 2 теми), з 10.00 по 13.30 год, у форматі онлайн зустрічей невеликої групи.
????Вартість програми (5 занять по 3 години):
При оплаті до 8 квітня – 8000 грн;
При оплаті після 8 квітня – 10000 грн.
????Форма для реєстрації: https://forms.gle/q8mNeJ9N7vRmxkcG9
Кількість місць обмежена (10-15 осіб), участь можлива лише за попередньої оплати та проходження ознайомчої зустрічі.
????Контактуйте з нами: (067) 48 48 466
Також ви можете написати нам на e-mail: centr.sens@gmail.com
Маємо чудову новину: з 12 квітня, Психологічна студія Сенс розпочинає набір на надзвичайно корисну навчальну ОНЛАЙН-ПРОГРАМУ для психологів та психотерапевтів, які прагнуть розвинути свої професійні навички та розвинути приватну практику - «Ефективне ведення терапевтичної практики».