fbpx
Записатись

Критичне мислення: алгоритми вирішення проблем

За допомогою міні-лекції, брейнстормінгу та практичних вправ вправ спробуємо разом зрозуміти, що таке критичне мислення, як його застосовувати у проблемних життєвих ситуаціях та чому воно таке важливе у сучасному житті.
На цьому тренінгу Ви зможете:
отримати можливість навчитися застосовувати КМ у повсякденному житті,
набути вміння раціонально збирати, аналізувати та застосовувати інформацію для вирішення проблем.
Критичне мислення відноситься до soft skills і необхідне нам у всіх сферах життя аби бути успішними та приймати мудрі рішення.
ПРОГРАМА
1. Що таке критичне мислення та чому його відносять до soft skills?
2. Як навчити свій мозок раціонально аналізувати, оцінюватита застосовувати інформацію.
3. Практична вправа: алгоритм вирішення проблем.
4. Вміння задавати запитання як основна техніка критичного мислення.
5. Критичне мислення в комунікаціях – що важливо знати про соціальний вплив.
Ведучі:
Мар’яна Франко – психолог та психотерапевт, засновник Львівської школи емоційного інтелекту, керівник Психологічної студії “Сенс”.
Марія Скочиліс – психолог, організатор та ведуча тренінгових програм, координаторка проектів в Психологічній Студії Сенс.
Телефон для довідок: (098) 58 64 964
Також Ви можете написати нам на e-mail: centr.sens@gmail.com
За допомогою міні-лекції, брейнстормінгу та практичних вправ вправ спробуємо разом зрозуміти, що таке критичне мислення, як його застосовувати у проблемних життєвих ситуаціях та чому воно таке важливе у сучасному житті. На цьому тренінгу Ви зможете: - отримати можливість навчитися застосовувати КМ у повсякденному житті, - набути вміння раціонально збирати, аналізувати та застосовувати інформацію для вирішення проблем. Критичне мислення відноситься до soft skills і необхідне нам у всіх сферах життя аби бути успішними та приймати мудрі рішення.