fbpx

HELPER

Інформація для клієнтів: Соціальний проект “HELPER”, покликаний допомогти людям, які мають потребу в психологічній допомозі, проте не знають з чого почати або на даний час не можуть оплатити повну вартість психотерапії.

Звернувшись до психологів соціального проекту, ви можете отримати інформацію про те, як подолати свої проблеми, проконсультуватись з відповідним спеціалістом, а також пройти курс психотерапії (до 10 сесій).

У випадку звернення в Соціальний проект “HELPER” , ви оплачуєте консультацію за соціальною вартістю – 300 грн., решту суми компенсує ГО “Центр сприяння розвитку психотерапії” та Психологічна студія “Сенс”. 

Які труднощі можуть допомогти вирішити психологи соціального проекту: подолати депресивні стани, панічні атаки, неприйняття себе, комплекси, нерозуміння власного життєвого шляху, вирішити труднощі у стосунках та багато інших ситуацій.

Ми знаємо, що в процесі пошуку відповідного фахівця виникає багато питань:

  • Де знайти фахового психолога або психотерапевта?
  • Чи зможе він допомогти вирішити вашу проблему?
  • Скільки часу буде потрібно для цього?
  • Скільки це буде коштувати, особливо, якщо у мене обмежений бюджет? 

На всі ці питання ви зможете отримати інформацію вже під час першої консультації.

Інформація для благодійників: Місія Психологічної студії “Сенс” полягає у тому, щоб зробити фахову психотерапевтичну допомогу доступною для якомога більшої кількості людей. Саме тому ми вирішили виступити спонсором Соціального Центру “HELPER” , до якого можете долучитися і ви. Двадцять гривень з оплати Вашої консультації у Психологічній студії Сенс, буде передано для оплати психотерапії людині, яка потребує допомоги, але зараз не може її оплатити. Будемо вдячні за поширення інформації або благодійні внески на розвиток проекту. Адже це допоможе нам організовувати більше просвітницьких заходів та допомогти якомога більшій кількості людей. 

До психолога Соціального проекту “HELPER” ви можете звернутися щоп’ятниці з 10 до 19 години. 

Консультації відбуваються лише за попереднім записом. Заявку на консультацію можна оформити тут:

Не чекайте поки проблеми накопичаться — почніть вирішувати їх зараз!