fbpx
Записатись

КОЛИ ЗМІНИТИ ПСИХОЛОГА

Людей, які є нашими клієнтами, або вперше звертаються до нас на консультацію часто хвилює питання:

що робити, якщо психолог мені не підходить?

В такому випадку, завжди відповідаємо, що психолог має вам підходити і це в порядку змінити спеціаліста (навіть в межах нашої студії). Адже підбір свого психолога це дуже важливо для ефективної роботи і змінювати спеціаліста, під час роботи – це нормально.

Перелічимо основні причини з яких вам може не підійти психолог:

  • Психотерапевт може вам когось нагадувати,(так званий перенос). Наприклад, людину з якою у вас зараз конфлікт. В такому разі робота буде неефективною, адже вам буде складно вибудувати довірливий стосунок.
  • Психотерапевт є вашим знайомим чи родичем. За правилами роботи у психотерапії спеціаліст не може працювати з близькими клієнта, щоб уникнути упередженого ставлення до ситуації чи людини.
  • Вам не підходить сам метод терапії. Наприклад, спеціаліст працює у гештальт-терапії, а вам необхідно опрацювати складну травму, в цьому разі ефективнішим буде метод ЕМДР – терапії.
  • Психолог може повідомити, що не працює з вашою проблематикою. Є ситуації коли необхідно звернутися до сексолога, дитячого психолога, психіатра. Зазвичай у таких випадках спеціаліст скеровує до когось з своїх колег.
  • З незрозумілих причин не складається довірливий контакт між клієнтом і терапевтом. Ми не завжди знаємо причини, іноді так буває. Психотерапія вдається, якщо є гарний робочий альянс, основою якого є стосунок довіри.

І в нашій Студії часом бувають ситуації, коли працюючи з одним спеціалістом клієнти просять скерувати до когось іншого з психологів, це абсолютно нормально і ми дякуємо за довіру людям, які продовжують відвідувати Студію, навіть якщо перший терапевт з якихось з вище перелічених причин не підійшов. З яких причин це може трапитися, ви тепер знаєте.

Бережіть себе, дбайте про ментальне здоров’я і дякуємо, що ви з нами.
Телефон для запису до спеціаліста:

067 4848 466.

Матеріал підготувала: Психологічна студія Сенс.

31 Січня, 2023