fbpx
Записатись

Марія Перун

Досвід практики: 9+ років

«Вважаю, що життя кожної людини є унікальним та різнобарвним. Однак, часом ми можемо помічати у ньому лише сірі тони, або ж ділити все на чорне та біле. Психотерапія допомагає помічати різноманітність, розрізняти відтінки, додає не лише кольору, а й сенсу.»

Марія є практичним психологом, арт-терапевтом студії «Сенс», членом ГС «Національна психологічна асоціація» та ВГО «Арт-терапевтична асоціація».

Спеціалізується на індивідуальному консультуванні підлітків, дітей (від 12р), молоді та дорослих.


ПРОБЛЕМИ З ЯКИМИ ПРАЦЮЄ ПСИХОЛОГ

  • Особистісні проблеми (невпевненість, самооцінка, вікові кризи)
  • Емоційні проблеми (тривога, страхи, стрес, емоційне вигорання)
  • Проблеми у прийнятті рішень, подоланні складних життєвих обставин
  • Проблеми у міжособистісній взаємодії та вирішенні конфліктів
  • Проблеми материнства/батьківства (післяпологові стани у жінок, прийняття материнства/батьківства; взаємодія мама-дитина; сепарація; кризові періоди у батьківсько-дитячій взаємодії)

ОСВІТА

2000-2005 – Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр психології
2007-2013 – аспірантура у Львівському національному університеті імені Івана Франка
2015 – захистила кандидатську дисертацію на тему: «Типологія материнської ідентичності жінок на ранньому етапі материнства» (за спеціальністю – загальна психологія; історія психології).
2015-2019 – ВГО «Арт-терапевтична асоціація», курс підвищення кваліфікації «Теорія та практика арт-терапії: розмаїття підходів».
2021 – по т.ч. акредитована школа психотерапії Кресцентія та недержавний осередок «Поза схемами», спеціалізація в дитячо-підлітковій терапії.

СЕРТИФІКАЦІЯ ТА АКРЕДИТАЦІЯ ПСИХОТЕРАПЕВТА

2019 – підвищення кваліфікації на навчальною програмою «Теорія та практика арт-терапії: розмаїття підходів», Національна академія педагогічних наук України з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи та ВГО «Арт-терапевтична асоціація», арт-терапевт.

Вартість послуг:

Індивідуальна консультація – 1400 грн.(50 хв).

Записатись на прийом