fbpx

Цікаві Неуроки

Вашій дитині 8-12 років і вона вже не бачить потреби у навчанні? У нас є вирішення!👏🏼
Ми запускаємо новий набір на курс з розвитку емоційного інтелекту і пізнавальної мотивації “Цікаві Неуроки”.

ℹ️Цікаві Неуроки – це авторський курс розроблений психологами Психологічної студії “Сенс”, який розвиває критичне мислення дітей, уважність, креативність, самооцінку та вміння працювати в команді, досягати поставлених цілей, а також розвиває емоційний інтелект юних школярів.
💪Місія програми – навчити дітей вчитися із задоволенням.

⁉Чого навчиться ваша дитина під час Цікавих Неуроків⁉️

✅ Що вчитися – це не нудно! Програма складається з настільки Цікавих Неуроків, що експерименти та інтерактивні заняття одразу захоплюють дітей – адже ми навчаємо творчо мислити, шукати нестандартні рішення задач, працювати в команді.
✅ Навичкам саморегуляції (Mindfulness для дітей). Юні учасники програми будуть вміти керувати своїми емоційними станами та настроями, що безпосередньо впливає на процес засвоєння знань;
✅ Розвинуть критичне мислення, уважність та інтелектуальні емоції (здивування, інтерес, здогад, сумнів, які створять справжній вау-ефект від процесу пізнання)
✅ А також за рахунок досвіду перемог та позитивних досягнень кожен учасник здобуде дещо дуже цінне – дитяче усвідомлення «Я можу!».💪🏻

Ведучі заходу:
👱‍♀️Аня Бобровіцька – співзасновниця @Girls Leadership Community, займається проведенням тренінгів та лекцій для дітей та підлітків протягом 2 років, випускниця Української академії лідерства.

💁‍♀️Ольга Романюк – студентка другого курсу Львівської Політехніки, факультету «Психологія», випускниця Української Академії Лідерства 2017-2018 рр., хаб-менеджер у Chaikovskyi Hub. Любить діток та розвиток😜.

🕤Тривалість заняття: 1,5 години
Тривалість програми: 14 занять

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 20 (3-й поверх) –
Chaikovskyi Hub.

Контактуйте з нами: (098) 58 64 964;
Також ви можете написати нам на e-mail: centr.sens@gmail.com💪🏻

Вашій дитині 8-12 років і вона вже не бачить потреби у навчанні? У нас є вирішення! Ми запускаємо новий набір на курс з розвитку емоційного інтелекту і пізнавальної мотивації “Цікаві Неуроки”.