fbpx

Soft School

«Soft School» – літня програма розроблена спеціально для підлітків. Це 6 незабутніх днів протягом яких учасники віком від 14 до 17 років прокачають свій емоційний інтелект (EQ)), комунікативні навички та зможуть усвідомити весь свій потенціал.

Через цікаві лекції, тренінги, аналіз кейсів, квести та просто розважальну програму ми створюємо макро-спільноту з тісними міжособистісними та командними зв’язками, які сприятимуть внутрішнім трансформаціям та розвитку.

Програма складається з 3 блоків:

• Я і мій світ
• Я і моє оточення
• Я і моя кар’єра

Для того щоб програма була цікавою та пізнавальною ми зібрали команду найкращих фахівців: психологи, коучі, лектори, фахові тренери з публічних виступів, лідерства та комунікацій.

Знайомтеся:

🧔🏻Андрій Степура – Маркетолог сміливих ідей провів 100+ місячних курсів з публічних виступів; автор книги “WOW-виступ по-українськи”; 19 років досліджує тему публічних виступів

👱‍♂️Любомир Шимків – керівник Львівського осередку “Української Академії Лідерства” , викладач курсу «Формування лідерських навичок» в Українському Католицькому Університеті

👨🏼Роман Андрієвський- Психотерапевт-психоаналітик, спеціаліст у сфері дитячої, юнацької та сімейної психології, психології розвитку, тренер, член Української спілки психотерапевтів

🧒🏻Олена Шевченко – Психолог-психотерапевт за напрямком клієнт-центрованої терапії, когнітивно-поведінковий консультант, член Української спілки психотерапевтів, ведуча тренінгів і групових проектів підлітків та дорослих.

👩Галина Карпук – практикуючий коуч та психолог, спеціаліст в галузі індивідуального консультування та психотерапії в психологічній студії «Сенс», ведуча психотерапевтичних груп та тренінгів.

👩🏻Ольга Авраменко – психологиня, тренерка soft skills, координаторка психологічної просвітницької організації PSY talks, авторка курсу базової психологічної грамотності “Психологія на пальцях”, експертка у онлайн-проекті сексуальної освіти “Вперше”.

👧🏻Аліна Ферко – філософ, лекторка вільних лекцій при церкві Різдва, учасниця проекту «Щось Більше», випускниця «Філософської школи», засновниця проекту «Блокноти для світлих думок»

👱🏻‍♂️Андрій Буняк – психолог, випускник «Української Академії Лідерства», викладач емоційного інтелекту в школі «Think Global» та ліцеї «Інтелект», тренер львівської школи емоційного інтелекту, керівник програми «Soft School»

А тепер знайомтеся з програмою нашої школи та запрошуємо разом з нами в одну з найзахопливіших подорожей заняттями Soft School.

ТЕМИ ПРОГРАМИ
🧠День 1- Мозок. Емоції. Самоконтроль / Характер: статика чи динаміка
🧠День 2 -Самооцінка – звідки її взяти і що з нею робити?
🧠День 3 -Стосунки. Як, з ким, коли, для чого?
🧠День 4 – Психологія ефективного спілкування/ Мистецтво комунікації
🧠День 5 – Формування лідерських навичок/ самопрезентація: коли ти – це бренд
🧠День 6 – Психологія успіху / Обираємо майбутнє
🧠випускний

❗У Вас також буде можливість відвідати безкоштовну презентацію програми Soft School для батьків

На цьому заході Ви зможете дізнатися, що корисного, цікавого та розвивального ми підготували для підлітків.

*Кількість місць обмежена, тому участь лише за умови попередньої реєстрації та завдатку.

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Чайковського, 20 (3-й поверх), Chaikovskyi Hub.

Контактуйте з нами: (098) 58 64 964
Також ви можете написати нам на e-mail: centr.sens@gmail.com

Через цікаві лекції, тренінги, аналіз кейсів, квести та просто розважальну програму ми створюємо макро-спільноту з тісними міжособистісними та командними зв’язками, які сприятимуть внутрішнім трансформаціям та розвитку.