fbpx

Психотерапевтична група “Про стосунки”

Мета групи – створити безпечний простір для усвідомлення та вирішення міжособистісних труднощів кожного учасника.Група буде тематичною та орієнтованою на те, щоб кожен учасник чи учасниця зміг розвинути вміння будувати кращий стосунок з собою та з іншими людьми – у сім’ї, на роботі, з друзями чи коханими.

Робота в психотерапевтичній групі складатиметься з 10 занять на яких Ви матимете можливість:

  • зрозуміти власний спосіб взаємодії з людьми та побачити себе зі сторони,
  • з’ясувати причини міжособистісних і особистих проблем,
  • спробувати знайти шляхи їх розв’язання у групі і разом з групою,
  • отримати зворотній зв’язок групи на когнітивному, емоційному та поведінковому рівнях.
  • а також отримати фахові рекомендації, підтримку та супровід від ведучих.Кожен учасник зможе заглибитись і осмислити власні стосунки, перегляне свій спосіб життя та взаємодії з іншими, а також знайде кращий спосіб стосунку з собою, зі світом і людьми.

Сподіваємось, що наші заняття дадуть Вам можливість більше дізнатись про себе, знайти способи вирішення власних труднощів, а також можливості для саморозвитку.

Ведучі:

Ірина Зубрицька-Макота – психолог, психотерапевт у напрямі символдрама, травматерапевт, кандидат психологічних наук.

Мар’яна Сімків – практичний психолог, консультант у напрямку когнітивно-поведінкової терапії, емоційно-фокусованої терапії.

* Кількість місць обмежена, тому попередня реєстрація обов’язкова.

Реєстрація та додаткові запитання за телефоном: 098 58 649 64.

Також Ви можете написати нам на e-mail : centr.sens@gmail.com

Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а, 3й пов., код 31 (заїзд з вул. Чорновола, зупинка поруч з палацом Г. Хоткевича, вхід праворуч від магазину “Ібіс” ).

Група є тематичною та орієнтована на те, щоб кожен учасник чи учасниця зміг розвинути вміння будувати кращий стосунок з собою та з іншими людьми - у сім'ї, на роботі, з друзями чи коханими.