fbpx
Записатись

Ефективне ведення терапевтичної практики

Всі ми знаємо, як буває складно саме розпочати та налагодити власну практику на початку роботи з клієнтами та наскільки важливою буває підтримка від тих, хто вже проходив цей шлях!
Здавалось би – прочитано безліч книг, пройдено багато годин навчання, здобуто декілька дипломів в улюбленій сфері, але в консультуванні не вистачає саме практичних навичок, знань та досвіду.
Метою нашої програми є допомогти вам скоротити шлях та поділитися з вами своїм, тепер уже десятирічним, досвідом успішної роботи з клієнтами. Адже за час роботи студії “Сенс” допомогою наших фахівців уже скористалося понад 10 000 клієнтів!
Програма «Ефективне ведення терапевтичної практики», розроблена виключно для дипломованих психологів та психотерапевтів, які розпочинають/провадять власну терапевтичну практику та хочуть здобути дієві техніки і знання, які ви відразу зможете використовувати в консультуванні уже під час проходження програми, для ще більш ефективної допомоги теперішнім та майбутнім клієнтам.
Це 5 занять, на яких Ви дізнаєтесь про:
– Налагодження результативної співпраці та укладення терапевтичного контракту з клієнтами;
– Проведення психоедукації та моделі комплексного обстеження відповідно до цілей терапії;
– Важливі діагностичні, організаційні та терапевтичні інтервенції, які впливають на результативність консультування та психотерапії;
– Приклади з терапевтичної практики і відпрацювання дієвих технік, які варто застосовувати в консультативній практиці та короткофокусній терапії (під час перших 10 сеансів);
– Як надати ефективну допомогу клієнтам з тривожними, депресивними розладами, панічними атаками, емоційною регуляцією та емоційним вигоранням, із заниженою самооцінкою та труднощами в побудові стосунків;
– Особливості допомоги людям після пережитого травматичного досвіду. Травматерапія та робота з наслідками пережитого стресу (ПТСР та кПТСР);
– Стратегії опрацювання дисфункційних схем та вироблення здорових моделей поведінки;
– Покази та протипокази щодо окремих терапевтичних втручань відповідно до діагностичних критеріїв, організації особистості та актуальної ситуації клієнта;
– А також, практика в малих групах, розбір випадків та зворотній зв’язок.
* Програма не замінює здобуття повноцінної академічної навчальної освіти та навчання у психотерапевтичному методі, а покликана лише удосконалити професійні знання та навички у роботі практикуючого психолога.
**Програмою передбачена обов’язкова ознайомча зустріч та організатори програми залишають за собою остаточне рішення про можливість вашої участі в проекті.
Автори та ведучі програми:
Мар’яна Франко – засновниця Психологічної студії Сенс, психологиня, психотерапевтка в напрямку гештальт-терапія (реєстр Української спілки психотерапевтів), акредитована травматерапевтка (EMDR Europe Association), консультантка в напрямку когнітивно-поведінкова терапія.
Оксана Міраі – психологиня у методі когнітивно-поведінковий терапії та символдрами, професійний коуч ECF, тренерка Львівської школи емоційного інтелекту, член Української Спілки Психотерапевтів та Інституту розвитку символдрами і глибинної психології.
Початок програми:
18 лютого о 16:00 год.
(5 занять, щоп’ятниці з 16.00 по 20.00 год, перерва між заняттями 15 хв, у форматі очних зустрічей невеликої групи).
Вартість програми (5 занять по 4 години):
При оплаті до 9 лютого – 3700 грн;
При оплаті до 16 лютого – 4500 грн;
При оплаті після 16 лютого – 6000 грн.
(програма передбачає лише очний формат, місце проведення – Львів)
Форма для реєстрації: https://forms.gle/C8ykxrbToUss1M3p8
Кількість місць обмежена (8 осіб), участь можлива лише за попередньої оплати та проходження ознайомчої зустрічі.
Чекаємо Вас за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а, код 31, 3 пов. (заїзд з вул. Чорновола, зупинка поруч з палацом Г. Хоткевича, вхід праворуч від магазину “Ібіс”).
Контактуйте з нами: (067) 48 48 466
Також ви можете написати нам на e-mail: centr.sens@gmail.com
Всі ми знаємо, як буває складно саме розпочати та налагодити власну практику на початку роботи з клієнтами та наскільки важливою буває підтримка від тих, хто вже проходив цей шлях! Здавалось би - прочитано безліч книг, пройдено багато годин навчання, здобуто декілька дипломів в улюбленій сфері, але в консультуванні не вистачає саме практичних навичок, знань та досвіду. Метою нашої програми є допомогти вам скоротити шлях та поділитися з вами своїм, тепер уже десятирічним, досвідом успішної роботи з клієнтами. Адже за час роботи студії "Сенс" допомогою наших фахівців уже скористалося понад 10 000 клієнтів!