Дитячий психолог у Львові

Психологічна студія “Сенс” пропонує Вам консультації дитячого психолога у Львові.
Дитячий психолог нашої студії проводить індивідуальні заняття з урахуванням вікових та психологічних особливостей Вашої дитини. Враховуючи те, що робота психолога з дітьми вимагає спеціального підходу та відрізняється від роботи з дорослими, наші дитячі психологи  застосовують найбільш ефективні методи роботи з дітьми, такі як ігрова та арт-терапія, бесіда, казкотерапія, розвиваючі і корекційні заняття.
Неважко помітити, що діти майже ніколи не звертаються по допомогу самі, зазвичай у зв'язку з їх проблемами звертаються за консультацією до психолога дорослі. Наші дитячі психологи-психотерапевти пропонують техніки, які передбачають залучення до консультацій батьків дитини. Жодний дитячий психолог не може покласти на дитину відповідальність за вирішення існуючих у неї проблем, оскільки мислення і самосвідомість в дитячому віці ще недостатньо розвинені. Будь-які істотні зміни в житті дитини майже повністю залежать від дорослих.
Дитина рідко схильна сама розповідати про свої проблеми незнайомому дорослому, а крім того, дитині важко визначити самостійно, що саме є джерелом її бід. Тому потрібна перша консультація дитячого психолога, яка допоможе визначити перші кроки у вирішенні проблеми. В процесі консультування обов'язково проводиться тестування дитини, після якого дитячий психолог може оцінити психологічний стан дитини, визначити ступінь розладу та надати необхідні рекомендації. Варто пам'ятати, що тільки у випадку своєчасного звернення дитячий психолог зможе вирішити або попередити виникнення проблем.
Проаналізувати те, що відбувається в житті дитини зараз, щоб допомогти закласти фундамент успіху в майбутньому, допоможе дитячий психолог, консультація якого - неоціненна допомога родині. Це гарантує гармонійний розвиток вашої дитини і сприяє збереженню контакту і добрих відносин у вашій родині на все життя.

дитячий психолог

Робота з дитячим психологом – неоціненна допомога родині


Звертайтеся - дитячий психолог Львів, психологічна студія “Сенс”.

Консультація психотерапевта у Львові

У нас поширена думка про те, що за допомогою до психотерапевтів...

Дитячий психолог у Львові

Дитячий психолог у Львові

Психологічна студія “Сенс” пропонує Вам консультації дитячого психолога у Львові.Дитячий психолог...

Сімейний психолог у Львові

Сімейний психолог у Львові

Важливим напрямком роботи психологічної студії "Сенс" є сім'я та сімейне консультування....

Консультація психолога

Як позбутися комплексів?

Консультує психолог Львів, студія СЕНС

Як позбутися комплексів?

Сьогодні багатьох людей хвилює питання: як позбутися комплексів? Люди страждають від різних комплексів, починаючи від...

Чи зверталися ви до психолога?

Так, я регулярно консультуюся у психолога - 4.5%
Іноді звертаюся при потребі - 7.4%
Був у психолога один раз - 9.9%
Не звертався, але хотів би - 62.5%
Ні, я свої проблеми завжди вирішую сам(а) - 15.7%

Всіх голосів: 312
Copyright 2013. Психолог у Львові || Психотерапевт Львів || Послуги психолога Львів || Психологічна студія СЕНС || Google+ Joomla 1.7 templates. Custom text here